SGI

The Trusted Leader in High Performance Computing

 
SGI uvádí softwarový balík InfiniteStorage Total Control Suite

SGI® InfiniteStorage NAS a LiveSAN™ jsou určeny pro správu různorodého prostředí paměťových úložišť

Fremont, Kalifornie - 14. října 2009 - Společnost SGI (NASDAQ: SGI) dnes představila produkty SGI® InfiniteStorage NAS a SGI® LiveSAN™, dva výkonné storage produkty, které jsou součástí balíku SGI InfiniteStorage Total Control suite, což je pestrá sada modulárních softwarových a hardwarových nástrojů, která umožňuje vysoký stupeň přizpůsobení zákazníkovým představám za použití standardních komponent. InfiniteStorage NAS a LiveSAN jsou klíčove nadstavbové produkty určené pro virtualizaci storage, která umožní manažerům datových center celkovou kontrolu nad jejich datovým prostředím. Tyto dva nové produkty byly představeny v Londýně na Storage Expo 2009 na stánku SGI.

Softwarový balík SGI InfiniteStorage Total Control zahrnuje řešení v rozsahu od LiveSAN pro block-level virtualizaci, řešení globálních jmenných prostorů spolu s InfiniteStorage NAS (network-attached storage), Data Migration Facility (DMF) pro úrovňovou virtualizaci a LiveArc, což je vyspělá soustava pro správu náročných digitálních obsahů. Tyto, v oboru nejlepší, komponenty jsou dostupné individuálně nebo jako integrovaná, škálovatelná, "future-proof" sada řešení, která umožňuje maximální kontrolu nad současnými i očekávanými operacemi související se správou dat.

"S rostoucí poptávkou po zařízeních pro ukládání dat hledají manažeři datových center taková storage řešení, která jim umožní ušít jejich datové prostředí na míru specifickým potřebám jejich uživatelů aniž by byli uzamčení v drahých variantách typu jedna míra sedí všem," uvedl Jose Reinoso, více prezident pro storage produkty společnosti SGI. "LiveSAN a InfiniteStorage NAS především, činí ecosystémy paměťových úložišť do velké míry přizpůsobitelné snaze o zvyšení využití a tlaku na snížení nákladů."

InfiniteStorage NAS je vysoce výkonná hardwarová NAS platforma, která uspokojí nejnáročnější storage potřeby sdílených datových prostředí. Díky vyspělým nástrojům, které zjednodušují správu, poskytuje InfiniteStorage NAS bohatou zásobu vlastností určených pro virtualizaci, data management a ochranu dat. Obzvláště schopnost jmenného prostoru clusteru umožňuje vysokou škálovatelnost a kompatibilitu v heterogenních prostředích, dynamické kešování a dynamický rebalancing dat. InfiniteStorage NAS je navržen pro maximální škálovatelnost s vlastnostmi externí sdílené storage, pro rozsáhlou kompatibilitu se staršími systémy a maximální kontrolu sdíleného prostředí pro administrátory.

LiveSAN je block-level virtualizační storage set, který umožňuje kompletní kontrolu nad jakýmkoliv SAN prostředím. Mezi základní charakteristiky produktu LiveSAN patří virtualizace všech dostupných bloků existujících storage zařízení napříč organizací za účelem využití veškerého dostupného místa a snížení nevyužitých paměťových prostor. Toto řešení poskytuje manažerům datových center nástroje pro vysoce efektivní využití jejich storage prostředí a maximalizaci potenciálu. Mezi další výhody patří:

  • Heterogenní datové služby, včetně správy objemu, snapshoty, replikace, migrace a mirroring
  • Víceúrovňová ochrana dat a rychlá obnova po úpadcích systému
  • Non-disruptive provisioning

Produkty LiveSAN a InfiniteStorage NAS je možné snadno integrovat se staršími systémy a vytvořit tak základ pro neomezený budoucí datový růst. Každý z produktů se zaměřuje na vhodný, specifický prostor pro vytváření virtualizovaných storage řešení na úrovni bloku i souboru. Tato řešení, spolu se zbytkem balíku InfiniteStorage Total Control Suite poskytuje manažerům datových center plnou flexibilitu ve výběru toho pravého řešení pro specifické problémy data managementu.

O SGI
SGI® (Silicon Graphics International Corp.) je vedoucím dodavatelem škálovatelných výpočetních systémů, clusterovaných storage zařízení, HPC technologií, řešení pro datová centra spolu s profesionálními službami. SGI pomáhá řešit nejnáročnější obchodní i technologické výzvy v uvedených odvětvích. Pro více informací navštivte stránky www.sgi.com

© 2009 SGI. SGI a LiveSAN jsou registrovanými ochrannými známkami či obchodními značkami společnosti Silicon Graphics International Corp. nebo jejích poboček v USA a dalších zemích. Všechny ostatní ochranné známky zde uvedené jsou vlastnictvím příslušných majitelů.